Obchodní podmínky

Obchodní podmínky LM CAR

Níže naleznete obchodní podmínky pronájmu vozidel.

Chci řídit:

  • Instruktor vás seznámí s ovládáním vozidla a bude vás doprovázet během jízdy. Vozidlo budete řídit vy.

Chci se svést:

  • Instruktor vás seznámí s ovládáním vozidla a bude vás doprovázet během jízdy. Vozidlo budete řídit instruktor.

Jízdy probíhají na běžné pozemní komunikaci a dálnici. Můžete si zvolit jednu z našich doporučených tras. Vyzkoušíte si jak rychlou jízdu na dálnici, tak jízdu na prázdných okresních silnicích, které jsou plné ostrých zatáček

Rezervace jízdy provádějte na webových stránkách www.lmcar.cz pomocí online rezervačního systému. Rezervaci provádějte minimálně 30 dní před ukončením platnosti poukazu, předejdete tím případné komplikace při rezervaci termínu. Dále je možné jízdu objednávat telefonicky na telefoniích číslech: +420 607 666 999, a to v pracovní době od pondělí do pátku od 11.00 do 18.00 hod.

V případě zrušení rezervace je nutné kontaktovat LM Dream s.r.o minimálně 2 dny předem a to na
telefonních číslech: +420 607 666 999,
nebo
emailové adrese: lm-car@seznam.cz

Bezplatné zrušení závazné objednávky je možné do 24 hodin od objednání. Poté propadá celá záloha a nejnižší poplatek za storno je 500,-Kč.

Na vybraný termín jízdy je zákazník povinen dostavit se minimálně 20 minut před započetím jízdy a to na předem domluvenou adresu, kterou si provozovatel LM Dream s.r.o smluví se zákazníkem. V případě pozdního příchodu na jízdu si provozovatel LM Dream s.r.o. vyhrazuje právo uplatnit storno poplatek ve výši 300 Kč.

Pokud se zákazník, aniž by na to minimálně 2 dny před jízdou upozornil, nedostaví na objednanou jízdu, poukaz pozbude platnosti.

Zákazník může změnit rezervaci, tj. sjednat nový termín jízdy nejpozději 2 dny před jízdou.

Při registraci jízdy je nutné předložit: platný poukaz v tištěné podobě, OP nebo Cestovní pas a platný řidičský průkaz.

Zákazník platí na místě předem pohonné hmoty v částkách:

  • 250,- Kč za 15-ti minutovou jízdu
  • 450,- Kč za 30-ti minutovou jízdu
  • 650,- Kč za 60-ti minutovou jízdu

Pokud není dohodnuto jinak nikdo další vás nemůže ve voze doprovázet. Za každou další osobu ve voze je účtován poplatek ve výši 199,- Kč.

Jízdy v supersportech probíhají v období od 1. dubna do 31.října vždy v pracovních dnech od Po do Pá a to od 9:00 do 18:00 hod (jízdy ve dnech So a Ne jsou prováděny pouze na základě telefonické dohody mezi provozovatelem a klientem).

LM Dream s.r.o. neručí za mimořádné okolnosti, které mohou ve smluvený den nastat tzn, uzavření pozemní komunikace, nebo omezení provozu na pozemních komunikacích, počasí, či náhlé klimatické změny, uzavření pronajaté plochy.

Zákazník může využít další poskytované služby pronájem vozů ke:

  • Dlouhodobému pronájmu
  • Svatby

V těchto službách záleží na smluvní dohodě mezi zákazníkem a provozovatelem LM Dream s.r.o

Datum uplatnění poukazu je datum termínu odjetí jízdy, nejedná se o datum uskutečnění rezervace. Datem platnosti poukazu “do” se rozumí, maximální termín pro odjetí Vaší jízdy.
Zdvořile žádáme naše zákazníky, aby pečlivě hlídali dobu platnosti poukazu a včas si objednali jízdu.
Možnost vrácení Voucheru je možná pouze do 14 dní od data jeho zakoupení.

V případě žádosti o prodloužení poukazu je tato služba zpoplatněna a to následujícím způsobem:

  • prodloužení platnosti poukazu o 1 měsíc:   200,-Kč
  • prodloužení platnosti poukazu o 2 měsíce: 350,-Kč
  • prodloužení platnosti poukazu o 3 měsíce: 500,-Kč

Prodloužení doby platnosti je podmíněno zasláním naskenovaného poukazu na emailovou adresu lm-car@seznam.cz.

Pokud zákazník nestihne využít poukaz v době jeho platnosti, může jej přenechat někomu jinému. Poukaz je přenosný.

Již zakoupený poukaz nemůžeme odkoupit zpět za peníze, jelikož byl prodán v rámci slevové akce, nebo byl objednán přes rezervační systém webové stránky provozovatele www.lmcar.cz.

Osoba, která předloží poukaz musí předem zkontrolovat, jestli je tento kupon platný a že jízda je řádně rezervována!

Provozovatel má právo změnit termín objednané jízdy v následujících případech: náhlá technická závada nebo havárie objednaného vozidla, velmi nepříznivé počasí jako je náledí, sníh, námraza, nízká viditelnost apod. V tomto případě bude buď dohodnuto použití jiného vozu nebo se posune termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti poukazu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Společnost LM Dream s.r.o. si dále vyhrazuje právo zrušit Vám rezervaci na základě vážných provozních problémů, ke kterým může dojít. Tzn. Oprava, servis, náhlý problém na automobilu, uzavření pronajatých prostor. V tento okamžik, je navrženo náhradní řešení, včetně náhradní trasy, která umožní využití Vašeho zážitku.  V případě, že není k dispozici jiné náhradní vozidlo nebo je vůz dlouhodobě nepojízdný, společnost LM Dream s.r.o. Vám vrátí peníze. Současně dáváme klientům možnost zrušit bezplatně rezervaci v rámci platnosti poukazu.

Vozidla budou do lokalit přistavena při minimálním počtu 8 rezervací vůz/den. V případě nepřistavení daného vozu do lokality z důvodu nenaplnění minimální kapacity 8 rezervací na den bude vždy nabídnuto alternativní vozidlo v rámci zakoupené varianty poukazu.

Toto jsou obecné obchodní podmínky, pro každý vůz se mohou podmínky lišit.

Plníme Vaše sny

Tým LM CAR